• Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

La Royal Runtz descendeix de dues dels ceps més potents del planeta: la Gelato i la Zkittlez. Aquesta varietat USA Premium t'empenyerà al sofà, llançarà la teva ment a l'estratosfera i activarà les teves papil·les gustatives. Pren-t'ho amb calma i comença amb poques calades, per a calcular la velocitat amb la qual la seva 27% de THC estimula el teu sistema endocannabinoide.
(99) Escriu una opinió
nombre de llavors:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Oferta!
Preu reduït!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Compra i aconsegueix 25 punts
Afegir a productes favorits
Enviament
Gratuït
Retorn
Gratuït
Enviament
Secret

 • Més informació
 • Especificacions
 • Preguntes (0)
 • Opinions (78)

Royal Runtz: Increïblement dolç, innegablement potent

A mesura que el sector de la marihuana continua evolucionant, continuen apareixent genètiques cada vegada més potents. El nostre equip de cria professional ha contribuït a aquest esforç col·lectiu amb la Royal Runtz. Aquesta varietat increïblement potent ofereix nivells de THC que no solen trobar-se en altres llocs, donant lloc a un efecte tremendament potent que es dirigeix tant al cos com a la ment. Si estàs llest per a un viatge salvatge, tira les llavors en el sòl.

Composició genètica de la Royal Runtz: la Gelato es reuneix amb la Zkittlez

Els criadors nord-americans s'han guanyat un lloc en el mapa de les genètiques de marihuana més potents de la Terra. Per això, per a crear les nostres pròpies varietats amb una potència sensacional, no dubtem a començar el nostre projecte de cria amb aquesta genètica superestrella. Després de pensar-ho bé, ens decidim per les mítiques Gelato i Zkittlez com a ceps ascendents. Totes dues varietats estan carregades fins als topalls de THC i terpens deliciosos.

Després de creuar aquests dos ceps i seleccionar els millors fenotips de cada encreuament, el nostre equip de cria ha creat una varietat perfectament equilibrada, amb una genètica 50% índica i 50% sativa.

Cultiu de la Royal Runtz

La Royal Runtz aconsegueix una grandària mitjana i produeix collites fantàstiques tant en interior com en exterior. Compta amb una genètica resistent i duradora, amb molt bons resultats independentment de l'entorn en el qual la conreïs. Les plantes d'interior aconsegueixen altures d'uns 100-130cm i produeixen collites de 450-500g/m², més que suficient per a omplir els teus flascons d'herba durant molt de temps!

Les plantes d'exterior conreades en tests grans o parterres poden aconseguir una altura de fins a 180cm. Per a dissuadir a les plagues i maximitzar els resultats, pots envoltar el teu cultiu amb plantes associades. És capaç de produir collites sorprenents de 400-450g per planta, després d'un breu període de floració de 8-9 setmanes.

Aroma, sabor i efecte de la Royal Runtz

Quan provis la Royal Runtz et deixarà amb la boca oberta en dos aspectes. Primer, per la seva aroma intensa que fa olor d'amanida de fruites i acaricia les fosses nasals, abans que un sabor dolç i afruitat colpegi les teves papil·les gustatives sense pietat.

En segon lloc, aquesta mescla de fitoquímics et llançarà a la lluna en un viatge d'anada i volta amb només una calada. El seu tremend nivell de THC del 27% relaxa profundament el cos mentre envia una ràfega d'energia creativa a la teva ment. Tota una gaubança per als entesos; un porro sencer d'aquesta varietat farà que et sentis feliç durant hores, mentre que en cas de ser principiant, un parell de calades seran suficients per a gaudir del fort cec de la Royal Runtz.

Royal Runtz data sheet
Tipus de varietat: Feminitzades
THC: 27%
CBD: Baix
Collita en interior: 450 - 500 gr/m2
Collita en exterior: 400 - 450 gr/plant
Alçada en Interior: 90-130 cm
Alçada en exterior: 160 - 180 cm
Temps de Floració: 8 - 9 Setmanes
Mes de la collita: Mitjans d‘octubre
Genètica: Gelato x Zkittlez
Tipus: Sativa 50% Indica 50%
Efecte: Estimulant, Eufòric
Clima: Suau
Aroma: Afruitat, Caramel

  De A. D. on 22/Jul/2021 :

  Títol : pepito
  Comentaris : germination facile (elles ont toutes germées), petit plant de 5 cm

  De T. A. on 12/Jul/2021 :

  Títol : excellent
  Comentaris : la germinaison s'est super bien passé, une plante résistante! jai eu le malheur de les planter dans le jardin voisin abandonné et un inconnu les as ttes arrachés lol... A part ca je recommande ca poussait très bien en terre

  De P. P. on 12/Jul/2021 :

  Títol : Ridiculously Powerful
  Comentaris : After growing nothing but RQS' Northern Lights, White Widow and Critical for a few years I was a little miffed about not getting quite as much yield out of these babies. (~60g per plant instead of my usual 75+), but they pack such a distinctly more powerful punch per toke that I can now never go back. They need quite a bit of time to mature, yet if you patiently wait for them to show some amber trichomes they can deliver a crushing body-load that provides almost instantaneous relief for medicinal applications. If you're still growing some

  De G. A. on 08/Jul/2021 :

  Títol : Ottimo
  Comentaris : Semi arrivati in tempo e germogliati perfettamente. Lo staff davvero puntuale e gentile nel fornire spiegazioni ai miei dubbi in tempi rapidissimi. Complimenti

  De J. J. on 30/Jun/2021 :

  Títol : Mr greenthumb
  Comentaris : Taux de germination a 100%, affaire a suivre

  De S. P. on 30/Jun/2021 :

  Títol : Royal runtz
  Comentaris : Délais de livraison raisonnable dans un paquet discret parmis les autres graines que j’ai acheté 100% de celles ci ont germées et ma culture est en cours Merci RQS Je recommande

  De G. C. on 25/Jun/2021 :

  Títol : Great dream!
  Comentaris : Beautiful and the flauvor is sweet .

  De A. P. on 23/Jun/2021 :

  Títol : Tonio
  Comentaris : Livraison rapide, 3 graines semées, 3 germées. Toutes en terre et poussant bien. Encore quelques mois d'attente, mais jusqu'ici le contrat est rempli. Merci RQS.

  De E. B. on 21/Jun/2021 :

  Títol : Since
  Comentaris : Toutes germées belle plantes fin de run aucun souci je recommande

  De V. G. on 21/Jun/2021 :

  Títol : Vito
  Comentaris : Had a low germination rate, but let's see how it develops.

  De L. C. on 17/Jun/2021 :

  Títol : Génial
  Comentaris : Très bon service résulta de magnifiques plantes

  De F. #. on 16/Jun/2021 :

  Títol : Very Good - Fast Delivery and Free!
  Comentaris : with gifts!

  De G. V. on 11/Jun/2021 :

  Títol : Prima volta ma la migliore....
  Comentaris : Premetto che era la mia prima volta, ho allestito la serra outdoor,ho utilizzato terriccio da cactus aereoggiato con perlite e ricco di calcio, non ho ammollato i semi ma bagnati e inseriri a circa un centimetro in vasi diametro 14 cm. Che dire dopo 3 /4 gg sono venute su che una meraviglia, devo ancora testare da malattie sono solo alle prime 2 settimane. quindi per me lo consiglio

  De K. M. on 11/Jun/2021 :

  Títol : Kamil
  Comentaris : Eine wirklich schöne Sorte fette Buds richtig harzig klebrig und der Geruch haut rein die werde ich nicht zum letzen mal haben 👍

  De T. T. on 11/Jun/2021 :

  Títol : Grows nicely
  Comentaris : Runtz is becoming famous, so ofcourse one has to try it out!


  No pots publicar una opinió d'aquest producte si no l'has comprat

No customer questions for the moment.

Only registered user can ask a question. Login
Productes recomanats
CLIENTS QUE VAN COMPRAR AQUEST PRODUCTE TAMBÉ COMPRAREN:

Tens 18 anys o més?

El contingut de RoyalQueenSeeds.cat és únicament apte per a adults i està reservat per a majors d'edat.

Assegura't de conèixer les lleis del teu país.

En clickar a ENTRAR, confirmes
que tens
18 anys o més.