Ya están aquí los Mix Packs de semillas RQS - Descubre más

 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

La Royal Runtz descendeix de dues dels ceps més potents del planeta: la Gelato i la Zkittlez. Aquesta varietat USA Premium t'empenyerà al sofà, llançarà la teva ment a l'estratosfera i activarà les teves papil·les gustatives. Pren-t'ho amb calma i comença amb poques calades, per a calcular la velocitat amb la qual la seva 27% de THC estimula el teu sistema endocannabinoide.
(207) Escriu una opinió
nombre de llavors:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
Oferta!
Preu reduït!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

  Afegir a productes favorits
Enviament
Gratuït
Retorn
Gratuït
Enviament
Secret

 • Més informació
 • Especificacions
 • Preguntes (0)
 • Opinions (170)
 • Fotos de clients (4)

Royal Runtz: La potent descendent de la Gelato i la Zkittlez

A mesura que el sector de la marihuana continua evolucionant, continuen apareixent genètiques cada vegada més potents. El nostre equip de cria professional ha contribuït a aquest esforç col·lectiu amb la Royal Runtz. Aquesta varietat increïblement potent ofereix nivells de THC que no solen trobar-se en altres llocs, donant lloc a un efecte tremendament potent que es dirigeix tant al cos com a la ment. Si estàs llest per a un viatge salvatge, tira les llavors en el sòl.

Composició genètica de la Royal Runtz: la Gelato es reuneix amb la Zkittlez

Els criadors nord-americans s'han guanyat un lloc en el mapa de les genètiques de marihuana més potents de la Terra. Per això, per a crear les nostres pròpies varietats amb una potència sensacional, no dubtem a començar el nostre projecte de cria amb aquesta genètica superestrella. Després de pensar-ho bé, ens decidim per les mítiques Gelato i Zkittlez com a ceps ascendents. Totes dues varietats estan carregades fins als topalls de THC i terpens deliciosos.

Després de creuar aquests dos ceps i seleccionar els millors fenotips de cada encreuament, el nostre equip de cria ha creat una varietat perfectament equilibrada, amb una genètica 50% índica i 50% sativa.

Cultiu de la Royal Runtz

La Royal Runtz aconsegueix una grandària mitjana i produeix collites fantàstiques tant en interior com en exterior. Compta amb una genètica resistent i duradora, amb molt bons resultats independentment de l'entorn en el qual la conreïs. Les plantes d'interior aconsegueixen altures d'uns 100-130cm i produeixen collites de 450-500g/m², més que suficient per a omplir els teus flascons d'herba durant molt de temps!

Les plantes d'exterior conreades en tests grans o parterres poden aconseguir una altura de fins a 180cm. Per a dissuadir a les plagues i maximitzar els resultats, pots envoltar el teu cultiu amb plantes associades. És capaç de produir collites sorprenents de 400-450g per planta, després d'un breu període de floració de 8-9 setmanes.

Aroma, sabor i efecte de la Royal Runtz

Quan provis la Royal Runtz et deixarà amb la boca oberta en dos aspectes. Primer, per la seva aroma intensa que fa olor d'amanida de fruites i acaricia les fosses nasals, abans que un sabor dolç i afruitat colpegi les teves papil·les gustatives sense pietat.

En segon lloc, aquesta mescla de fitoquímics et llançarà a la lluna en un viatge d'anada i volta amb només una calada. El seu tremend nivell de THC del 27% relaxa profundament el cos mentre envia una ràfega d'energia creativa a la teva ment. Tota una gaubança per als entesos; un porro sencer d'aquesta varietat farà que et sentis feliç durant hores, mentre que en cas de ser principiant, un parell de calades seran suficients per a gaudir del fort cec de la Royal Runtz.

Royal Runtz data sheet
Tipus de varietat: Feminitzades
THC: 27%
CBD: Baix
Collita en interior: 450 - 500 gr/m2
Collita en exterior: 400 - 450 gr/plant
Alçada en Interior: 90-130 cm
Alçada en exterior: 160 - 180 cm
Temps de Floració: 8 - 9 Setmanes
Mes de la collita: Mitjans d‘octubre
Genètica: Gelato x Zkittlez
Tipus: Sativa 50% Indica 50%
Efecte: Estimulant, Eufòric
Clima: Estiu llargs
Aroma: Afruitat, Caramel

  De R. W. on 06/Sep/2022 :

  Títol : R.W.
  Comentaris : Super hield and strain, taste sweet fruity creamy. Very special strain. Love it

  De A. . on 30/Aug/2022 :

  Títol : Favoritin
  Comentaris : Sehr homogener Strain sehr potent momentan das beste auf dem Markt

  De T. Z. on 16/Aug/2022 :

  Títol : Very good strain
  Comentaris : It's pretty resilient, the taste is great, potency is amazing and the effects are very good as well. The buds are a bit fluffy, but that's the only thing I could possibly criticise. 9/10, definitely recommended.

  De R. H. on 01/Aug/2022 :

  Títol : Lostana
  Comentaris : Super schnelle Lieferung, tolle Samen for free, vielen Dank. 5 von 5 haben gekeimt, 4 nach 1 Tag (einer ist so spät gekommen, dass ich das Ding schon wegschmeissen wollte). Seit 3 Wochen in der Erde (Indoor) - recht fette Stengel und Blätter, verzweigen toll. Blatt deutlich breiter als auf den Fotos. Freue mich auf die Blüten (und dann die anderen Samen...)

  De A. A. on 01/Aug/2022 :

  Títol : Order
  Comentaris : Shipping and payment was so fast. I get my order in 5 days

  De H. K. on 25/Jul/2022 :

  Títol : H. Kloet
  Comentaris : Good strain nice result

  De P. B. on 21/Jul/2022 :

  Títol : Pop
  Comentaris : Rien à signaler, produit très bien

  De M. W. on 21/Jul/2022 :

  Títol : All round good smoke
  Comentaris : Brought a 3 pack was very happy with outcome has been kept around!😎

  De S. G. on 19/Jul/2022 :

  Títol : Very good
  Comentaris : It is a very good seed, no problem at all

  De S. N. on 15/Jul/2022 :

  Títol : 100%
  Comentaris : All three little sprogs popped out of 3 and are looking healthy this far as are the 3 free critical seeds . Very happy with my first purchase so far and if the genetics are as strong as I believe they will be I can see a long relationship between myself and RQS

  De G. R. on 12/Jul/2022 :

  Títol : Magnifica e potente
  Comentaris : Vi giuro... non credevo in questa diavoletta... ma mi sono ricreduto... uno sballo da paura... Royal queen seeds sempre al top con le spedizioni!!!

  De F. I. on 05/Jul/2022 :

  Títol : Great aroma
  Comentaris : A great plant with sweet smell and flavour, recommended

  De C. Z. on 05/Jul/2022 :

  Títol : Royalist
  Comentaris : Excellent strain for the afternoon all seeds sprouted

  De G. D. on 05/Jul/2022 :

  Títol : Gaetan
  Comentaris : Ce croisement est juste magique. Une odeur de bonbon.. même le voisin ne saura pas douter.. car elle a une odeur de bonbon Alors a 8 semaine de flo.. bientôt la récolte.. je peux affirmer qu elle est bien compacte.. plein de résine.. une odeur bien prononcée de bonbon.. on ne sent qu elle alors que j ai une watermelon et une mango Une 4 rme mais d un autre breeder. Certaines variétés valent le coup.. mais la royal runtz en vaut le detour niveau senteur... Pas encore fumée mais cela risque d'être terrible 🤣🤣

  De C. D. on 19/Jun/2022 :

  Títol : Facile et Efficace
  Comentaris : La plante est très facile à cultiver, de plus le service client est excellent si un problème survient. N'hésitez plus...


  No pots publicar una opinió d'aquest producte si no l'has comprat

No customer questions for the moment.

Only registered user can ask a question. Inici de sessió
Productes recomanats
CLIENTS QUE VAN COMPRAR AQUEST PRODUCTE TAMBÉ COMPRAREN:

Tens 18 anys o més?

El contingut de RoyalQueenSeeds.cat és únicament apte per a adults i està reservat per a majors d'edat.

Assegura't de conèixer les lleis del teu país.

En clickar a ENTRAR, confirmes
que tens
18 anys o més.

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.

Categories

eKomi silver seal
4.7 sobre 5
basat 18523 valoracions

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.