🤯 Locura Autofloreciente: Hasta un 50% menos en la mayoría de semillas  ⏤ AHORRA YA 🔥

 🤯 Locura Autofloreciente: Hasta un 50% menos
en la mayoría de semillas  ⏤ AHORRA YA 🔥

 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

alies Runtz OG, Runts

La Royal Runtz descendeix de dues dels ceps més potents del planeta: la Gelato i la Zkittlez. Aquesta varietat USA Premium t'empenyerà al sofà, llançarà la teva ment a l'estratosfera i activarà les teves papil·les gustatives. Pren-t'ho amb calma i comença amb poques calades, per a calcular la velocitat amb la qual la seva 27% de THC estimula el teu sistema endocannabinoide.
(251) Escriu una opinió
nombre de llavors:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
25x
€ 140.00
Oferta!
Preu reduït!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

  Afegir a productes favorits
Enviament
Gratuït
Retorn
Gratuït
Enviament
Secret

 • Més informació
 • Especificacions
 • Preguntes (0)
 • Opinions (203)
 • Fotos de clients (4)

Royal Runtz: La potent descendent de la Gelato i la Zkittlez

A mesura que el sector de la marihuana continua evolucionant, continuen apareixent genètiques cada vegada més potents. El nostre equip de cria professional ha contribuït a aquest esforç col·lectiu amb la Royal Runtz. Aquesta varietat increïblement potent ofereix nivells de THC que no solen trobar-se en altres llocs, donant lloc a un efecte tremendament potent que es dirigeix tant al cos com a la ment. Si estàs llest per a un viatge salvatge, tira les llavors en el sòl.

Composició genètica de la Royal Runtz: la Gelato es reuneix amb la Zkittlez

Els criadors nord-americans s'han guanyat un lloc en el mapa de les genètiques de marihuana més potents de la Terra. Per això, per a crear les nostres pròpies varietats amb una potència sensacional, no dubtem a començar el nostre projecte de cria amb aquesta genètica superestrella. Després de pensar-ho bé, ens decidim per les mítiques Gelato i Zkittlez com a ceps ascendents. Totes dues varietats estan carregades fins als topalls de THC i terpens deliciosos.

Després de creuar aquests dos ceps i seleccionar els millors fenotips de cada encreuament, el nostre equip de cria ha creat una varietat perfectament equilibrada, amb una genètica 50% índica i 50% sativa.

Cultiu de la Royal Runtz

La Royal Runtz aconsegueix una grandària mitjana i produeix collites fantàstiques tant en interior com en exterior. Compta amb una genètica resistent i duradora, amb molt bons resultats independentment de l'entorn en el qual la conreïs. Les plantes d'interior aconsegueixen altures d'uns 100-130cm i produeixen collites de 450-500g/m², més que suficient per a omplir els teus flascons d'herba durant molt de temps!

Les plantes d'exterior conreades en tests grans o parterres poden aconseguir una altura de fins a 180cm. Per a dissuadir a les plagues i maximitzar els resultats, pots envoltar el teu cultiu amb plantes associades. És capaç de produir collites sorprenents de 400-450g per planta, després d'un breu període de floració de 8-9 setmanes.

Aroma, sabor i efecte de la Royal Runtz

Quan provis la Royal Runtz et deixarà amb la boca oberta en dos aspectes. Primer, per la seva aroma intensa que fa olor d'amanida de fruites i acaricia les fosses nasals, abans que un sabor dolç i afruitat colpegi les teves papil·les gustatives sense pietat.

En segon lloc, aquesta mescla de fitoquímics et llançarà a la lluna en un viatge d'anada i volta amb només una calada. El seu tremend nivell de THC del 27% relaxa profundament el cos mentre envia una ràfega d'energia creativa a la teva ment. Tota una gaubança per als entesos; un porro sencer d'aquesta varietat farà que et sentis feliç durant hores, mentre que en cas de ser principiant, un parell de calades seran suficients per a gaudir del fort cec de la Royal Runtz.

Royal Runtz data sheet
Tipus de varietat: Feminitzades
THC: 27%
CBD: Baix
Collita en interior: 450 - 500 gr/m2
Collita en exterior: 400 - 450 gr/plant
Alçada en Interior: 90-130 cm
Alçada en exterior: 160 - 180 cm
Temps de Floració: 8 - 9 Setmanes
Mes de la collita: Mitjans d‘octubre
Genètica: Gelato x Zkittlez
Tipus: Sativa 50% Indica 50%
Efecte: Estimulant, Eufòric
Clima: Estiu llargs
Aroma: Afruitat, Caramel

  De D. K. on 29/May/2023 :

  Títol : Unlucky
  Comentaris : Did get it as a freebie if i remember well, Unfortunately did not germinate..

  De R. V. on 23/May/2023 :

  Títol : Best weed ever
  Comentaris : My friends would all smoke at my place when i finished growing said it was the best they ever hade even tops quality shop stuff!

  De S. D. on 19/May/2023 :

  Títol : Strong!
  Comentaris : Very Strong !!

  De T. Z. on 11/May/2023 :

  Títol : crazy tiger
  Comentaris : woooooooooow i'm so high

  De C. E. on 09/May/2023 :

  Títol : Fast and strong
  Comentaris : Best choice, germinate and grows easy and fast

  De P. F. on 05/May/2023 :

  Títol : Ottima
  Comentaris : Cresce molto bene forte, germinati senza problemi. Tutto procede perfettamente con questa varietà ottima qualità!

  De K. O. on 02/May/2023 :

  Títol : AU TOP
  Comentaris : une tres bonne plante solide effet tres puissant superbe saveur tous mes amis l’ont aimé

  De M. D. on 24/Apr/2023 :

  Títol : 4/5
  Comentaris : Silné i pro pravidelné uživatele, takže opatrně. Účinky jsou přemýšlivé a aktivní. Chuť není nejlepší...

  De V. L. on 27/Mar/2023 :

  Títol : Kesha420
  Comentaris : Leider nur 1von2 gekeimt. Wachstum und Blüte Top! Sonst alles top! Versand Top! LG

  De P. K. on 15/Mar/2023 :

  Títol : RR
  Comentaris : Nemuzu se dockat je to vyborny model

  De N. T. on 15/Mar/2023 :

  Títol : Big
  Comentaris : Top strain immer wieder gerne

  De S. H. on 13/Mar/2023 :

  Títol : Unbelievable shipping
  Comentaris : I’ve bought seeds all over. I’ve never had them arrive in less than a week from across the country . I’m very impressed.

  De T. P. on 09/Mar/2023 :

  Títol : Very smelly
  Comentaris : Odour is off the charts

  De S. T. on 07/Mar/2023 :

  Títol : Lou
  Comentaris : Très bon produit. Super fort en effet !

  De M. B. on 03/Mar/2023 :

  Títol : Accro Obedo
  Comentaris : Elles ont toutes germé, zéro perte. Odeur sucrée/fruitée assez sympa qui n'alerte pas. Un effet physique palpable surtout dans le canapé. J'en reprendrai à la prochaine commande.


  No pots publicar una opinió d'aquest producte si no l'has comprat

No customer questions for the moment.

Only registered user can ask a question. Inici de sessió
Productes recomanats
CLIENTS QUE VAN COMPRAR AQUEST PRODUCTE TAMBÉ COMPRAREN:

Tens 18 anys o més?

El contingut de RoyalQueenSeeds.cat és únicament apte per a adults i està reservat per a majors d'edat.

Assegura't de conèixer les lleis del teu país.

En clickar a ENTRAR, confirmes
que tens
18 anys o més.

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.

Categories

eKomi silver seal
4.7 sobre 5
basat 24025 valoracions

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.