• Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

La Royal Runtz descendeix de dues dels ceps més potents del planeta: la Gelato i la Zkittlez. Aquesta varietat USA Premium t'empenyerà al sofà, llançarà la teva ment a l'estratosfera i activarà les teves papil·les gustatives. Pren-t'ho amb calma i comença amb poques calades, per a calcular la velocitat amb la qual la seva 27% de THC estimula el teu sistema endocannabinoide.
(58) Escriu una opinió
nombre de llavors:
1x
€ 9.50
3x
€ 25.00
5x
€ 37.50
10x
€ 70.00
Oferta!
Preu reduït!
€ 25.00

€ 25.00 (-0%)

Compra i aconsegueix 25 punts
Afegir a productes favorits
Enviament
Gratuït
Retorn
Gratuït
Enviament
Secret

 • Més informació
 • Especificacions
 • Preguntes (0)
 • Opinions (43)

Royal Runtz: Increïblement dolç, innegablement potent

A mesura que el sector de la marihuana continua evolucionant, continuen apareixent genètiques cada vegada més potents. El nostre equip de cria professional ha contribuït a aquest esforç col·lectiu amb la Royal Runtz. Aquesta varietat increïblement potent ofereix nivells de THC que no solen trobar-se en altres llocs, donant lloc a un efecte tremendament potent que es dirigeix tant al cos com a la ment. Si estàs llest per a un viatge salvatge, tira les llavors en el sòl.

Composició genètica de la Royal Runtz: la Gelato es reuneix amb la Zkittlez

Els criadors nord-americans s'han guanyat un lloc en el mapa de les genètiques de marihuana més potents de la Terra. Per això, per a crear les nostres pròpies varietats amb una potència sensacional, no dubtem a començar el nostre projecte de cria amb aquesta genètica superestrella. Després de pensar-ho bé, ens decidim per les mítiques Gelato i Zkittlez com a ceps ascendents. Totes dues varietats estan carregades fins als topalls de THC i terpens deliciosos.

Després de creuar aquests dos ceps i seleccionar els millors fenotips de cada encreuament, el nostre equip de cria ha creat una varietat perfectament equilibrada, amb una genètica 50% índica i 50% sativa.

Cultiu de la Royal Runtz

La Royal Runtz aconsegueix una grandària mitjana i produeix collites fantàstiques tant en interior com en exterior. Compta amb una genètica resistent i duradora, amb molt bons resultats independentment de l'entorn en el qual la conreïs. Les plantes d'interior aconsegueixen altures d'uns 100-130cm i produeixen collites de 450-500g/m², més que suficient per a omplir els teus flascons d'herba durant molt de temps!

Les plantes d'exterior conreades en tests grans o parterres poden aconseguir una altura de fins a 180cm. Per a dissuadir a les plagues i maximitzar els resultats, pots envoltar el teu cultiu amb plantes associades. És capaç de produir collites sorprenents de 400-450g per planta, després d'un breu període de floració de 8-9 setmanes.

Aroma, sabor i efecte de la Royal Runtz

Quan provis la Royal Runtz et deixarà amb la boca oberta en dos aspectes. Primer, per la seva aroma intensa que fa olor d'amanida de fruites i acaricia les fosses nasals, abans que un sabor dolç i afruitat colpegi les teves papil·les gustatives sense pietat.

En segon lloc, aquesta mescla de fitoquímics et llançarà a la lluna en un viatge d'anada i volta amb només una calada. El seu tremend nivell de THC del 27% relaxa profundament el cos mentre envia una ràfega d'energia creativa a la teva ment. Tota una gaubança per als entesos; un porro sencer d'aquesta varietat farà que et sentis feliç durant hores, mentre que en cas de ser principiant, un parell de calades seran suficients per a gaudir del fort cec de la Royal Runtz.

Royal Runtz data sheet
Tipus de varietat: Feminitzades
THC: 27%
CBD: Baix
Collita en interior: 450 - 500 gr/m2
Collita en exterior: 400 - 450 gr/plant
Alçada en Interior: 90-130 cm
Alçada en exterior: 160 - 180 cm
Temps de Floració: 8 - 9 Setmanes
Mes de la collita: Mitjans d‘octubre
Genètica: Gelato x Zkittlez
Tipus: Sativa 50% Indica 50%
Efecte: Estimulant, Eufòric
Clima: Suau
Aroma: Afruitat, Caramel

  De J. W. on 14/May/2021 :

  Títol : KK
  Comentaris : Sehr schnelle Lieferung und wie gewohnt top Qualität von RQS

  De M. D. on 14/May/2021 :

  Títol : Mr doe 77
  Comentaris : Bien reçu, colis impeccable et prévu pour ma prochaine session, la suite au prochain episode 💪❤️

  De M. V. on 14/May/2021 :

  Títol : Michel
  Comentaris : Alle zaadjes binnen 3 dagen boven de grond.Bestelling was met 4 dagen in huis goede service.Vorig jaar ook zeer tevreden bedankt.

  De M. F. on 11/May/2021 :

  Títol : Ottimo
  Comentaris : Prodotti ok consegna gratuita ok

  De D. K. on 10/May/2021 :

  Títol : 4 weeks into Veg “outdoor”
  Comentaris : Plant is happy very tolerant... showing signs of being a strong girl. “Outdoor” Germination was perfect no issues at all, roughly 20cm tall and still growing daily

  De M. K. on 10/May/2021 :

  Títol : Acide77
  Comentaris : Commande envoyée le jour même, 100 % de germination, ça pousse bien pour l'instant, très content

  De B. V. on 06/May/2021 :

  Títol : Brecht
  Comentaris : Ontkieming na amper twee dagen, zeer tevreden van het begin !

  De L. H. on 04/May/2021 :

  Títol : Verheizt
  Comentaris : Bin sehr gespannt wie sich die kleinen weiter entwickeln bis jetzt sehen sie sehr gesund aus .100%keimrate nur weiter zu empfehlen!

  De L. B. on 03/May/2021 :

  Títol : Ça germe... Ça pousse.
  Comentaris : Bonne germination avoir la suite... 🤗🤗🤗

  De P. K. on 30/Apr/2021 :

  Títol : Parfait !
  Comentaris : Banque de graines très sérieuse, avec des graines de qualités, RQS au top

  De S. C. on 29/Apr/2021 :

  Títol : Dudu 👍
  Comentaris : Perfect !

  De D. K. on 20/Apr/2021 :

  Títol : Alles Top
  Comentaris : Schnelle lieferung, sehr gute Keimquote

  De S. D. on 19/Apr/2021 :

  Títol : 👍👍👍👍
  Comentaris : 3/3 Germe en 2 jours et plantule super jolies en 2 semaines 😁 merci

  De C. B. on 19/Apr/2021 :

  Títol : Porki
  Comentaris : Extra!!! Germination rapide ! Elle pousse à une vitesse waouh !!

  De A. V. on 19/Apr/2021 :

  Títol : Good plants
  Comentaris : Nice grow


  No pots publicar una opinió d'aquest producte si no l'has comprat

No customer questions for the moment.

Only registered user can ask a question. Login
Productes recomanats
CLIENTS QUE VAN COMPRAR AQUEST PRODUCTE TAMBÉ COMPRAREN:

Tens 18 anys o més?

El contingut de RoyalQueenSeeds.cat és únicament apte per a adults i està reservat per a majors d'edat.

Assegura't de conèixer les lleis del teu país.

En clickar a ENTRAR, confirmes
que tens
18 anys o més.