• Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz
 • Royal Runtz

Royal Runtz

alies Runtz OG, Runts

La Royal Runtz descendeix de dues dels ceps més potents del planeta: la Gelato i la Zkittlez. Aquesta varietat USA Premium t'empenyerà al sofà, llançarà la teva ment a l'estratosfera i activarà les teves papil·les gustatives. Pren-t'ho amb calma i comença amb poques calades, per a calcular la velocitat amb la qual la seva 27% de THC estimula el teu sistema endocannabinoide.
(285)
Escriu una opinió
nombre de llavors:
1x
€ 8.08
3x
€ 21.25
5x
€ 31.88
10x
€ 59.50
25x
€ 119.00
Oferta!
Preu reduït!
€ 21.25

€ 25.00 (-15%)

  Afegir a productes favorits
Enviament
Gratuït
Retorn
Gratuït
Enviament
Secret

 • Més informació
 • Especificacions
 • Preguntes (0)
 • Opinions (231)
 • Fotos de clients (4)

Royal Runtz: La potent descendent de la Gelato i la Zkittlez

A mesura que el sector de la marihuana continua evolucionant, continuen apareixent genètiques cada vegada més potents. El nostre equip de cria professional ha contribuït a aquest esforç col·lectiu amb la Royal Runtz. Aquesta varietat increïblement potent ofereix nivells de THC que no solen trobar-se en altres llocs, donant lloc a un efecte tremendament potent que es dirigeix tant al cos com a la ment. Si estàs llest per a un viatge salvatge, tira les llavors en el sòl.

Composició genètica de la Royal Runtz: la Gelato es reuneix amb la Zkittlez

Els criadors nord-americans s'han guanyat un lloc en el mapa de les genètiques de marihuana més potents de la Terra. Per això, per a crear les nostres pròpies varietats amb una potència sensacional, no dubtem a començar el nostre projecte de cria amb aquesta genètica superestrella. Després de pensar-ho bé, ens decidim per les mítiques Gelato i Zkittlez com a ceps ascendents. Totes dues varietats estan carregades fins als topalls de THC i terpens deliciosos.

Després de creuar aquests dos ceps i seleccionar els millors fenotips de cada encreuament, el nostre equip de cria ha creat una varietat perfectament equilibrada, amb una genètica 50% índica i 50% sativa.

Cultiu de la Royal Runtz

La Royal Runtz aconsegueix una grandària mitjana i produeix collites fantàstiques tant en interior com en exterior. Compta amb una genètica resistent i duradora, amb molt bons resultats independentment de l'entorn en el qual la conreïs. Les plantes d'interior aconsegueixen altures d'uns 100-130cm i produeixen collites de 450-500g/m², més que suficient per a omplir els teus flascons d'herba durant molt de temps!

Les plantes d'exterior conreades en tests grans o parterres poden aconseguir una altura de fins a 180cm. Per a dissuadir a les plagues i maximitzar els resultats, pots envoltar el teu cultiu amb plantes associades. És capaç de produir collites sorprenents de 400-450g per planta, després d'un breu període de floració de 8-9 setmanes.

Aroma, sabor i efecte de la Royal Runtz

Quan provis la Royal Runtz et deixarà amb la boca oberta en dos aspectes. Primer, per la seva aroma intensa que fa olor d'amanida de fruites i acaricia les fosses nasals, abans que un sabor dolç i afruitat colpegi les teves papil·les gustatives sense pietat.

En segon lloc, aquesta mescla de fitoquímics et llançarà a la lluna en un viatge d'anada i volta amb només una calada. El seu tremend nivell de THC del 27% relaxa profundament el cos mentre envia una ràfega d'energia creativa a la teva ment. Tota una gaubança per als entesos; un porro sencer d'aquesta varietat farà que et sentis feliç durant hores, mentre que en cas de ser principiant, un parell de calades seran suficients per a gaudir del fort cec de la Royal Runtz.

Royal Runtz data sheet
Tipus de varietat: Feminitzades
THC: 27%
CBD: Baix
Collita en interior: 450 - 500 gr/m2
Collita en exterior: 400 - 450 gr/plant
Alçada en Interior: 90-130 cm
Alçada en exterior: 160 - 180 cm
Temps de Floració: 8 - 9 Setmanes
Mes de la collita: Mitjans d‘octubre
Genètica: Gelato x Zkittlez
Tipus: Sativa 50% Indica 50%
Efecte: Estimulant, Eufòric
Clima: Estiu llargs
Aroma: Afruitat, Caramel

  De A. C. on 04/Mar/2024 :

  Títol : Very resilient
  Comentaris : This strain is by far my favorite to grow. It is very resilient and easy to grow. I messed up and added way too much nutrients and really burned 2 of them. I let them grow they recovered and yielded fantastic. Fruity flavors and smells come through strong.

  De T. S. on 28/Feb/2024 :

  Títol : Nice!
  Comentaris : Eine wunderschöne Pflanze mit einem einzigartigen Geschmack!

  De T. B. on 12/Feb/2024 :

  Títol : Amazing strain!
  Comentaris : My favorite of the three I purchased. Produced the most buds and looked the healthiest. Will buy again!

  De A. C. on 25/Jan/2024 :

  Títol : LeDragonDivin
  Comentaris : J'ai vraiment hâte de la goûter elle a l'air incroyable !!! 🔥🔥🔥

  De G. B. on 12/Dec/2023 :

  Títol : GERMINATI 4 SU 4
  Comentaris : Ho comprato 5 semi, ma piantati solo 4. Ho usato il metodo del fazzoletto bagnato e tutti e 4 semi sono spuntati. Messi in vaso hanno attecchito tutti e 4 quindi per ora tutto più che bene

  De M. S. on 12/Dec/2023 :

  Títol : Margi
  Comentaris : Very quick delivery and so far a great return, 10/10 seeds germinated and are starting to look good already, highly recommended! RQS best

  De O. H. on 12/Dec/2023 :

  Títol : Great
  Comentaris : Grows well . amazing stufff

  De M. B. on 12/Dec/2023 :

  Títol : Bep
  Comentaris : Ontkieming binnen 24 uur, uitgegroeit tot mooie planten. Heerlijk zoete smaak. Aanrader!

  De J. R. on 04/Dec/2023 :

  Títol : Pretty girl
  Comentaris : Fast grower and easy to train with enough light a time to train properly. Just starting flower stage and she is a pretty girl.

  De B. M. on 23/Nov/2023 :

  Títol : Great dense growth
  Comentaris : This strain is ideal for scrog technique

  De C. D. on 21/Nov/2023 :

  Títol : Kramtoo
  Comentaris : Magnifique plante fait de gros bourgeons bien givrés. Facile à cultiver et magnifique en fin Flo (pleine de couleurs vert, jaune, violet, marron) merci à Royal queen seeds de nous avoir proposé cette variété, vous êtes de vrai pro et on est jamais déçu 👍🏼

  De P. F. on 13/Oct/2023 :

  Títol : Fat, gooey, delicious, and properly named!
  Comentaris : She's definitely Royal. She was so dense I had to harvest a little early before the bud-rot takes over. She grew quickly outdoors here in norther CAL,and tastes so delicious. I never tasted the actual candy, so I don't know if it tase like the candy. Great aftertaste also when I'm burning a Jay. It almost like the taste changes as it burns. Sweet at first, then creamy, then a little spice kicks in, by the time I get down to the last part, it's virtually like smoking hash. And the high? High as A ROYAL KING!

  De C. N. on 04/Oct/2023 :

  Títol : Royal Runtz Rocks!
  Comentaris : 3 of 3 germinated, veg went fast and plants are short and bushy.Perfect for indoor. I'm in week 1 of flower in a 4x4 tent with a 630 w cmh, 5 gallon nursery pots with recycled organic living soil that ive recomposted, reammended and reused for 12 years now. I was going to wait until it was cut and cured to write a review but the thing is, IT ALREADY SMELLED DANK IN VEG!!! Week one of flower smelling stronger every day. I've been growing long enough to tell you this strain is fire just from the veg smell. Very few have that smell in veg, probably 1 out of 200, but the ones that do never disappoint. RQS hit a homerun with this one. Thanks Rqs!

  De J. M. on 02/Oct/2023 :

  Títol : Great!
  Comentaris : Easy to grow, fat buds covered in trachoma. Plus the smell in late flower is awesome. Can't wait to chop it down in the next couple of weeks :)

  De M. H. on 12/Sep/2023 :

  Títol : Hannoiz Boyz
  Comentaris : Sie wächst sehr schnell und hat rasant an Wachstum zugelegt nach der ersten Woche. Der Geruch ist unbeschreiblich. Ich bin gespannt wie der Geschmack ist. Danke rqs


  No pots publicar una opinió d'aquest producte si no l'has comprat

No customer questions for the moment.

Only registered user can ask a question. Inici de sessió
Productes recomanats
Clients que van comprar aquest producte també compraren:

Tens 18 anys o més?

El contingut de RoyalQueenSeeds.cat és únicament apte per a adults i està reservat per a majors d'edat.

Assegura't de conèixer les lleis del teu país.

En clickar a ENTRAR, confirmes
que tens
18 anys o més.

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.

Categories
eKomi silver seal
4.7 sobre 5
basat 36792 valoracions

Disclaimer

Les llavors de cànnabis es poden distribuir lliurement dins de la UE d'acord amb el principi de reconeixement mutu. No obstant això, és responsabilitat teva informar-te de les lleis i regulacions locals abans de fer una comanda.